Kontakta oss för att beställa, få service eller uppgifter om pris på luftrenare

Vill du veta mer om hur ren inomhusluft gör oss effektivare och friskare? Eller är du redan övertygad om att beställa en luftrenare är det bästa sättet att skapa ett säkert inomhusklimat, fritt från virus, avgaser, pollen, bakterier och giftiga gaser? Boka en kostnadsfri konsultation där vi kommer till er och berättar mer om luftrening och går igenom era behov av luftrenare utifrån förutsättningar som kontorets och personalstyrkans storlek. Vi tar mer än gärna fram förslag på en skräddarsydd lösning och prisuppgifter för garanterat ren luft med hjälp av luftrenare hos er.

Beställer du ren luft som tjänst till din arbetsplats kan det kännas tryggt att veta att vi servar våra luftrenare löpande, bland annat genom byten av filter. Hyr du luftrenare ingår dessutom försäkring i ditt avtal, om något skulle hända. Har du redan en luftrenare från Livsdal och är i behov av service är du givetvis alltid välkommen att höra av dig.

Är du intresserad av att beställa och köpa en luftrenare så att du kan få ren luft i ditt hem kan du gå direkt till vår onlinebutik.

Telefon vxl.

08-520 275 85

Epost

info@livsdal.com

Showroom Stockholm

Livsdal
Tändstickspalatset
Västra Trädgårdsgatan 15

Investerare

Information för investerare hittar du här.

Sociala media

Livsdal på Facebook
Livsdal på Instagram
Livsdal på LinkedIn

Postadress

Livsdal Sverige AB (publ.)
Box 5380
102 49 Stockholm

Livsdal VAT No: SE556558691301

Vi levererar och installerar vår tjänst ren luft på kontor i hela Sverige, med fokus på Stockholm, Göteborg och Malmö. Vi finns här för dig:

Eric Anderberg
073-503 73 50
eric.anderberg@livsdal.com

Peppe Ekmark
070-710 48 44
peppe.ekmark@livsdal.com

Nathalie Lidberg
070-855 89 84
nathalie.lidberg@livsdal.com

Fabian Malmgren
076-600 74 12
fabian.malmgren@livsdal.com

Tom Murray
070-303 43 18
tom.murray@livsdal.com

David Uhrner
072-969 66 66
david.uhrner@livsdal.com